okná

 

WINDSTOP novinky WINDSTOP company WINDSTOP okná WINDSTOP služby WINDSTOP referencie WINDSTOP kontakt
TROCAL okná
 
  DECEUNINCK
 
 
   
  Plastové okná a dvere z profilov Deceuninck garantujú vysokú kvalitu, funkčnosť a moderný nadčasový vzhľad. Dlhoročné skúsenosti s výrobou plastových okien a dverí nám umožňujú, v rámci technických možností, vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám zákazníka a vyrábať klasické aj atypické trojuholníkové alebo oblúkové okná.

V ponuke spoločnosti HESTA, spol. s r.o. nájdete 2 systémy profilov plastových okien a dverí, ktoré sú zárukou vysokej kvality a spoľahlivosti. Ide o profily ZENDOW a PRESTIGE.Systém Zendow

Päťkomorový systém Zendow so stavebnou hĺbkou 70 mm je najpredávanejším profilovým systémom Deceuninck. Obľúbenosť tohto okenného profilu vyplýva z možnosti vybrať si z niekoľko farebných variantov.
Systém Inoutic Prestige

Šesťkomorový okenný systém Inoutic Prestige so stavebnou hĺbkou 76 mm je zhotovený zo stabilizovaného, tvrdého PVC. Ide o profil pre naozaj náročných zákazníkov v prevedení so stredovým tesnením. Ponúkame len vo variante predsadeného hranatého krídla s tromi tesneniami.Materialy

PVC profily dodáva firma DECEUNINCK PLASTICS INDUSTRIES - Belgicko. Profily Deceuninck vyhovujú najprísnejším požiadavkám v oblasti tepelnej a zvukovej izolácie a ochrany proti poveternostným vplyvom.

Strieborné celoobvodové BEZPEČNOSTNÉ kovanie rakúskej firmy MACO vybavené štrbinovým vetraním, poistkou proti vyklopeniu, zdvíhačom krídla a základnou bezpečnosťou.

Izolačné dvojsklo s novým typom pokovenej vrstvy. Koeficient prestupu tepla Ug = 1,1 W/m2K. K oknám je štandardne dodávané tesnenie vyrobené z vysoko kvalitného materiálu zabezpečujúce výbornú zvukovú a tepelnú izoláciu.

© 2007 WINDSTOP® okná sú ochrannou známkou WINDSTOP spol. s r.o. Všetky práva vyhradené.
WINDSTOP využíva SEO služby optimalizácia pre vyhľadávače.