okná

 

WINDSTOP novinky WINDSTOP company WINDSTOP okná WINDSTOP služby WINDSTOP referencie WINDSTOP kontakt
WINDSTOP company
 
 

WINDSTOP
   
  Firma WINDSTOP stavia svoju marketingovú stratégiu na spokojnosti zákazníkov. Vychádzame z myšlienky, že spokojnosť zákazníka je pre nás tou najlepšou referenciou a zároveň aj reklamou našich služieb. Kvalitu našich služieb preveril čas. Na slovenskom trhu pôsobime od roku 1998 ako fyzická osoba a od roku 2006 ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Od počiatku sa prezentujeme svojou kvalitou a maximálnym záujmom vyjsť v ústrety všetkým požiadavkám našich zákazníkov. Garanciou spokojnosti je v Európskej únií osvedčený plastový, nemecký, profilový systém TROCAL, profilový systém SHÜCO a belgický systém DECEUNINCK . Tieto vysokokvalitné profilové systémy zabezpečujú všetky ekonomické a ekologické požiadavky kladené na moderné plastové okná a dvere. Sme presvedčení, že výberom našich produktov Vaše bývanie splní všetky Vaše potreby a očakávania.


WINDSTOP MISIA

Misiou firmy WINDSTOP je dodať na slovenský trh vysokokvalitné plastové okná a dvere s garantovanou kvalitou a poskytnúť všetky požadované služby k maximálnej spokojnosti zákazníkov. Pre naplnenie tejto misie a pre jednoduchší kontakt s klientmi na celom Slovensku sme vyhotovili špeciálny internetový formulár cez ktorý môžete získať všetky potrebné informácie a cenové relácie. Táto možnosť ušetrí Váš drahocenný čas a umožní Vám premyslieť si všetky možné cenové kalkulácie v kľude domova.

Radi Vám poskytneme všetky informácie a poradenské služby aj v bezprostrednom osobnom kontakte na uvedenej adrese firmy a telefónnom čísle. Dovoľte, aby pracovníci firmy WINDSTOP Vám mohli dokázať svoju odbornú fundovanosť a všestrannú ochotu pre naplnenie Vašej spokojnosti! Firma WINDSTOP je Vám k dispozícií 24 hodín denne, pracujeme pre Vašu spokojnosť!

 

 

 

 

 

 

 

© 2007 WINDSTOP® okná sú ochrannou známkou WINDSTOP spol. s r.o. Všetky práva vyhradené.
WINDSTOP využíva SEO služby optimalizácia pre vyhľadávače.